Шановні друзі!

Вітаю вас у віртуальному середовищі Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини – вищого навчального закладу України медичного спрямування. До ваших послуг інформація щодо всіх сфер багатогранної діяльності нашого інституту.

На сторінках цього сайту ви можете ознайомитись з історією нашої альма-матер, дізнатися про професійні досягнення науково-педагогічного колективу та здобувачів вищої освіти.

Наш ВНЗ розташований у центрі високорозвиненої Дніпропетровської області - місті Дніпро.  Інститут було засновано у 1993 році і  він став одним із перших приватних медичних навчальних закладів України. За роки свого існування ДМІ ТНМ підготував понад 3 тисячі лікарів. Географія студентів ДМІ ТНМ охоплює багато країн світу, тому ви ніколи не будете самотніми в  нашій країні, звідки б ви не прибули!

Наш інститут - заклад вищої освіти ІІІ-го рівня акредитації. Освітній процес спрямований на підготовку здобувачів вищої освіти зі спеціальності медицина і стоматологія, а також сприяє засвоєнню широкого спектру знань з комплементарної медицини.

Політика інституту із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти є головним завданням, відповідно до вимог сьогодення. Понад 80 представників професорсько-викладацького складу, з яких 1 член-кореспондент Національної академії медичних наук України, 14 докторів наук та 38 кандидатів наук, допомагають здобувачам вищої освіти опанувати надзвичайно складну, відповідальну, але нескінченно вдячну професію лікаря.

ДМІ ТНМ має партнерські зв’язки з закладами вищої освіти України, а також Литви, Вірменії та ін. Інститут є членом Міжнародної асоціації університетів.

Інститут має всі умови для всебічного розвитку здобувачів вищої освіти. Якщо ви зацікавлені в науковій діяльності, ви з радістю будете прийняті до Студентського наукового товариства інституту.

Шановні друзі! Ласкаво запрошуємо вас до Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини!

Бажаємо вам бути наполегливими у здійсненні своєї заповітної мрії - стати лікарем!