Шановні друзі!

Вітаю вас у віртуальному середовищі Європейського медичного університету (далі - ЄМУ) – вищого навчального закладу України медичного спрямування.

До ваших послуг інформація щодо всіх сфер багатогранної діяльності нашого університету.

На сторінках цього сайту ви можете ознайомитись з історією нашої альма-матер, дізнатися про професійні досягнення науково-педагогічного колективу та здобувачів вищої освіти.

Наш ВНЗ розташований у центрі високорозвиненої Дніпропетровської області - місті Дніпро. Університет було засновано у 1993 році і  він став одним із перших приватних медичних навчальних закладів України. За роки свого існування ЄМУ підготував понад 3 тисячі лікарів. Географія студентів ЄМУ охоплює багато країн світу, тому ви ніколи не будете самотніми в  нашій країні, звідки б ви не прибули!

Наш університет - заклад вищої освіти ІІІ-го рівня акредитації. Освітній процес спрямований на підготовку здобувачів вищої освіти зі спеціальності медицина і стоматологія, а також сприяє засвоєнню широкого спектру знань з комплементарної медицини.

Політика університету із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти є головним завданням, відповідно до вимог сьогодення.

Понад 80 представників професорсько-викладацького складу, з яких 1 член-кореспондент Національної академії медичних наук України, 14 докторів наук та 38 кандидатів наук, допомагають здобувачам вищої освіти опанувати надзвичайно складну, відповідальну, але нескінченно вдячну професію лікаря.

ЄМУ має партнерські зв’язки з закладами вищої освіти України, а також Литви, Вірменії та ін. Університет є членом Міжнародної асоціації університетів.

Університет має всі умови для всебічного розвитку здобувачів вищої освіти. Якщо ви зацікавлені в науковій діяльності, ви з радістю будете прийняті до Студентського наукового товариства університету.

Шановні друзі! Ласкаво запрошуємо вас до Європейського медичного університету!

Бажаємо вам бути наполегливими у здійсненні своєї заповітної мрії - стати лікарем!