Кафедра фундаментальних дисциплін з курсом традиційної і нетрадиційної медицини


На кафедрі здобувачами вищої освіти здійснюється опанування теоретичних знань та практичних навичок, необхідних для професії лікаря. Під час навчання викладачі допомагають також оволодівати навичками комплементарної медицини. Матеріальна технічна база кафедри оснащена відповідним сучасним обладнанням котре використовується у навчальному процесі.

Кафедра внутрішньої медицини


Викладання дисциплін на кафедрі проводиться у спеціально оснащених аудиторіях з використанням сучасних науково-методичних матеріалів зі застосуванням муляжів та тренажерів для засвоєння практичних навичок необхідних для отримання кваліфікації лікаря. Клінічними базами кафедри є провідні медичні установи міста Дніпра та Дніпропетровської області. За період існування кафедра підготувала та випустила багато майбутніх фахівців.

Кафедра акушерства, гінекології та педіатрії


Навчальний процес здобувачів вищої освіти проходить на базах сучасно обладнаних комунальних та приватних клінік та на базі функціонуючого в університеті симуляційного центру, що використовується здобувачі вищої освіти для опановувати практичних навичок на муляжах і тренажерах. Кафедра є випускаючою.

Кафедра хірургічних хвороб


Здобувачі вищої освіти, під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри, мають змогу проводити курацію хворих на клінічних базах, що розташовані в закладах охорони здоров’я Дніпра й відпрацьовувати практичні навички у симуляційному центрі. Кафедра є випускаючою.

Кафедра стоматології


Кафедра стоматології ЄМУ розташована за адресою вулиця Тітова 10, має просторі сучасні приміщення, комп’ютерний та фантомний класи, які оснащені за останнім науково-технічним рівнем. Історія кафедри почалася разом з історією унівеситету у 1993 році, за ці роки кафедра випустила біля 500 фахівців, які успішно працюють за фахом, очолюють власні клініки, є керівниками медичних установ.