Навчання в ДМІ ТНМ проводиться згідно затверджених навчальних планів відповідно до навчальних планів відповідно до національних стандартів вищої медичної освіти з додатковим вивченням методів традиційної медицини за напрямом: голкорефлексотерапія, гомеопатія, фітотерапія, біоритмологія, мануальна терапія, нетрадиційні методи діагностики, антропологія, натуропатія, фармакогнозія.

Зарахування до інституту проводиться на контрактній основі за результатами ЗНО (2022, 2021, 2020 та 2019 роки) з трьох предметів:

1. перший предмет - не менш 100 балів;
  2. другий предмет - не менш 150 балів;
  3. третій предмет - не менш 150 балів.

Наказ МОН "Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році"

Важливо!

Також є можливість вступу на 2 курс, якщо є диплом молодшого спеціаліста медичного училища (лікувальна справа) або зубного техніка (стоматологія) за умов:

1. Наявності сертифіката ЗНО з української мови - не менш 100 балів;
  2. Наявності сертифіката ЗНО з будь-якого іншого предмету (математика, біологія, фізика, хімія, історія України, іноземна мова, географія) - не менш 100 балів;
  3. Проходження фахового випробування з мед. біології, анатомії людини, мед. хімії - не менш 150 балів.

Інформація для абітурієнтів, які вступають на другий курс