Навчання в ДМІ ТНМ проводиться згідно з навчальними планами Міністерства охорони здоров'я України з додатковим вивченням методів нетрадиційної медицини за напрямами: голкорефлексотерапія, гомеопатія, фітотерапія, біоритмологія, мануальна терапія, нетрадиційні методи діагностики, антропологія, натуропатія, фармакогнозія.

Зарахування до інституту проводиться на контрактній основі за результатами ЗНО (2021, 2020, 2019 та 2018 роки) з трьох предметів:

1. Українська мова (обов'язковий) - не менш 100 балів;
  2. Математика - не менш 150 балів;
  3. Біологія, фізика або хімія (за вибором) - не менш 150 балів.

Важливо!

Також є можливість вступу на 2 курс, якщо є диплом молодшого спеціаліста медичного училища (лікувальна справа) або зубного техніка (стоматологія) за умов:

1. Наявності сертифіката ЗНО з української мови - не менш 100 балів;
  2. Наявності сертифіката ЗНО з будь-якого іншого предмету (математика, біологія, фізика, хімія, історія України, іноземна мова, географія) - не менш 100 балів;
  3. Проходження фахового випробування з мед. біології, анатомії людини, мед. хімії - не менш 150 балів.