Медицина

Ми здійснюємо навчання за спеціальністю «Медицина» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». Навчання за спеціальністю «Медицина» триває 6 років, включаючи навчання як на теоретичних, так і на клінічних кафедрах інституту. Загалом, за програмою вищої медичної освіти, студент отримає 360 кредитів і пройде сертифікацію більш ніж з 70 дисциплін.

У розпорядженні студентів є зручні гуртожитки.

Медичні страхові компанії забезпечують контроль за станом здоров'я і необхідну екстрену допомогу.

 

Стоматологія

Також ми здійснюємо навчання за спеціальністю «Стоматологія» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». Навчання за спеціальністю «Стоматологія» триває 5 років, включаючи навчання як на теоретичних, так і на клінічних кафедрах інституту. Загалом, за програмою вищої медичної освіти, студент отримає 300 кредитів і пройде сертифікацію  більш ніж з 70 дисциплін.

Заняття проводяться кваліфікованими та визнаними професорами, докторами наук. Під час навчання студентам викладаються вісім профільних дисциплін: терапевтична, ортопедична, хірургічна стоматологія, пластична та реконструктивна хірургія, профілактика стоматологічних захворювань, дитяча терапевтична стоматологія, дитяча хірургічна стоматологія та ортодонтія.

Студенти отримують теоретичні знання та практичні навички на базі аудиторій і клінічних базах інституту, оснащених сучасним фантомними комплексами, професійним обладнанням, радіологічними установками, допоміжними пристроями.

У розпорядженні студентів є зручні гуртожитки.

Медичні страхові компанії забезпечують контроль за станом здоров'я і необхідну екстрену допомогу.

Освітня програма "Стоматологія"