Міжнародні грантові проєкти

Пропонуємо до вашої уваги деякі міжнародні грантові проєкти:

Erasmus+

Програма Erasmus+ надає гранти на широкий спектр заходів у сферах навчання молоді. Програма надає можливість студентам, слухачам, персоналу та волонтерам провести час за кордоном, щоб підвищити свою кваліфікацію та працевлаштуватись. Вона підтримує організації, які працюють у міжнародному партнерстві та обмінюються інноваційними практиками в галузі освіти, навчання та молоді.

Щорічний конкурс пропозицій охоплює такі напрямки програми Erasmus+:

  • KA1 – мобільність молоді та молодіжних працівників: молодіжні обміни, волонтерські проекти та професійний розвиток молодіжних працівників;
  • KA2 – проекти співпраці (стратегічні партнерства): співпраця між організаціями у сфері інновацій та обміну успішними практиками;
  • KA3 – підтримка реформ (діалог молоді): зустрічі між молодими людьми та тими, хто приймають рішення у сфері молодіжної політики.

Детальніша інформація у посібнику програми Erasmus+.

 

British Council

Британська Рада в Україні надає українцям освітні можливості з вивчення англійської мови для особистого й професійного зростання та проводимо іспити й екзамени з Великої Британії. Розбудовує зв’язки між секторами вищої освіти в Україні та Великій Британії в таких галузях, як майстерність навчання й викладання, перевірка стандартів якості та інтернаціоналізація вищої освіти; розвиває потенціал лідерства в університетах і підтримує студентське самоврядування.

Детальніша інформація на сайті British Council.

 

TEMPUS

Програма Темпус (Tempus – Trans-European Mobility Programme for University Studies) – це програма зовнішньої допомоги Європейського Союзу. Її мета – сприяти модернізації системи вищої освіти у країнах-партнерах (країнах-сусідах) ЄС через активізацію співпраці між вищими навчальними закладами країн-членів ЄС та країн-партнерів. Програма Темпус надає фінансування з метою заохочення взаємодії та збалансованого співробітництва між вищими навчальним закладами у країнах-партнерах та в країнах-членах Європейського Союзу. Програма щорічна конкурсна, тобто надання грантів здійснюється на основі участі в конкурсах (Calls for proposals) і багаторівневої оцінки поданих у встановленому форматі заявок.

Детальніша інформація на сайті TEMPUS

Відповідальна особа - Виселко Андрій Дмитрович
телефон для зв'язку +38 (056) 766-06-71
"Andrii Vyselko" <langdept@dmitnm.edu.ua>