Студентське наукове товариство (далі - СНТ) Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини (далі - ДМІ ТНМ) включає в себе 5 наукових гуртків на кафедрах медичного факультету.

У ДМІ ТНМ створені необхідні умови для проведення студентської наукової діяльності у позааудиторний час, оволодіння науковими матеріалами та реалізації творчого потенціалу здобувачів вищої освіти.

Робота СНТ включає:

  • проведення фрагментів експериментальних та клінічних досліджень;
  • організацію та проведення студентських наукових конференцій, олімпіад, тощо;
  • підготовку матеріалів доповідей та участь у наукових конференціях;
  • проведення організації-інформаційних заходів;
  • підтримку сторінки СНТ на веб-сайті ДМІ ТНМ

Науковий керівник студентського наукового товариства - доцент Письменецька Ірина Юріївна 

В ДМІ ТНМ створюються умови для виконання здобувачами вищої освіти наукових досліджень у позааудиторний час. Останнім часом підвищено якісний рівень публікацій результатів наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених.

 

 

Молоді науковці ДМІ ТНМ беруть участь у наукових форумах, конференціях, спеціалізованих виставках, що проводяться в різних містах нашої країни та за її межами.

photo 1photo 2

18 листопада 2021 року студенти доповідали на конгресі "Медицина ХХІ століття". 83-й Всеукраїнський науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених (з міжнародною участю) проводиться Студентським науковим товариством імені професора М.Д. Довгялло Донецького національного медичного університету (м.Лиман) МОЗ України 

photo 10

photo 18  photo 19 
 photo 20  photo 21

12-13 листопада 2021 здобувачі освіти відвідали IMPLANTS EXPO. У рамках заходу пройшли спеціалізовані виставки, що були сфокусовані на хірургічній стоматології та імплантології. Також відбулося навчання для хірургів,ортопедів і зубних техніків, які виготовляють протетичні конструкції з опорою на імплантати.

photo 5

 

6-7 листопада 2021 засновник інституту Zigoma Expirience Dr.Cassius Farina та автор TTPHIL ALL TITL IMPLANT REHABILITATION CONCEPT, dr. P.Venkat Ratna Nag провели дводенний інтенсив на базі Некомерційоного клубу стоматологів України. Активну учать у заході прийняли і студенти ДМІ ТНМ.

photo 8

photo 7

 

4-5 червня 2021 року молоді науковці ДМІ ТНМ приймали участь в найбільшому міжнародному ортопедичному конгресі в Україні та Східній Європі - MASTERS 2021.

photo 9

photo 5

 
СНТ активно співпрацює з фахівцями-практиками та провідними лікарями, які з задоволенням передають свій науковий та практичний досвід.

На фото - заняття у стоматологічній секції СНТ проводе запрошений фахівець - Ідашкіна Н.Г.