В умовах сучасноті важливим фактором є співпраця з міжнародними науковими спільнотами та міжнародна академічна мобільність.

Важливим документом на шляху консолідації зусиль у цьому напрямі стала постійна резолюція Європейської Ради міністрів освіти від 24 травня 1988 року про початок здійснення транснаціонального проекту за назвою «Європейський простір в освіті» (European Dimension in Education). Зазначена резолюція покликана залучити країни ЄС до створення національної програми, метою якої є:

 • розвивати в молоді почуття європейської єдності, поваги до загальної культурної спадщини та принципів на основі того, що народи Європи захищають права людини, принципів демократії та соціальної справедливості (Копенгагенська декларація 1978 року), готувати молодь до активної участі в економічному й соціальному розвитку співдружності;
 • указувати молодим на переваги економічної та соціальної політики ЄС;
 • поглиблювати знання молоді з історичного, культурного, економічного та соціального аспектів розвитку співдружності.

ДМІ ТНМ також активно працює у цьому напрямі, має договори про міжнародню співпрацю, заохочує викладачів та збобувачів освіти до участі у міжнародних конференціях і стажуваннях.

 

Останні події:

 • З метою розвитку та підвищення ефективності освітньої та науково-дослідної роботи у Дніпровському медичному інституті традиційної і нетрадиційної медицини, в межах затвердженого міжвузівського меморандуму, 26-27 липня 2022 року, делегація інституту в особі ректора Сергія АБРАМОВА та проректора з міжнародних зав’язків Сергія СОКОЛОВСЬКОГО, здійснила робочій візит до Литовської республіки.

  Під час візиту була проведена робоча зустріч з ректором Клайпедського університету проф. Артурасом РАЗБАДАУСКАСОМ під час якої були розглянуті питання якісної підготовки здобувачів вищої освіти та інші можливі напрямки співробітництва, здійснено знайомство з функціонуванням науково-дослідних лабораторій й з перспективними розробками іноваційних апаратних технологій.

  Також під час візиту до Литовської республіки було проведено зустріч з директором одного з Клайпедських медичних центрів Лорною Лоретою БОСІЄН й ознайомлення з його реабілітаційними можливостями.

  Результати робочого візиту дозволяють розглядати можливість оволодіння практичних навичок здобувачів вищої освіти Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини під час проходження практики у Литовській республіці.

 

 • 17 січня 2022 к.м.н. Трушенко Олександ Сергійович отримав підвищення кваліфікації за програмою "Підготовка закладів вищої освіти до проходження міжнародних акредитацій за Європейськими стандартами якості"
 • 8 листопада 2021 к.біол.н., викладач кафедри фундаментальних дисциплін з курсом традиційної і нетрадиційної медицин Олена Коновалова успішно завершила міжнародну програму підвищення кваліфікації "Internationalization of science in the context of international publications"

photo 16

 

 • 2-5 листопада 2021 року співробітники інституту взяли участь у VII міжнародній науковій і практичній конференції "Сучасні тенденції розвитку науки і практики" у Варні, Болгарія. 

photo 1

 

 • у липні 2021 року ДМІ ТНМ доєднався до міжнародної асоціації университетів (The Unternstionsl Association of Universities IAU). Міжнародна асоціація університетів, створена під егідою ЮНЕСКО в 1950 році, є організацією, що обслуговує всесвітню спільноту вищої освіти шляхом аналізу досвіду та тенденцій, публікацій та порталів, консультативних послуг, навчання, різноманітмих заходів.

 

IAU 2021

IAU 2021

 

 • у квітні-червні 2019 року у Любліні, Польща, відбулася міжнародна практична конференція "Новітні та інноваційні методи навчання у медицині", яку відвідали декан медичного факультету Ірина Писаревська та заступник декана Марія Копацька. У рамках конференції польські колеги ділилися наробками у організації сімуляційного центра на базі Люблінського медичного університету, досвідом викладацької та дослідницької діяльності.

 

 • Люблін 2019

Люблін 2019

Люблін 2019

 

 

Договори про міжнародну співпрацю:

Єреванський університет міжнародних відносин імені Ан.Ширакаці