УВАГА! В Україні почала працювати нова модель інтернатури!
Подробиці за посиланням!

 

Рекомендовані бази щодо проходження післядипломного навчання: 

Українська медична стоматологічна академія

м.Полтава, вул.Шевченка,23

тел.(0532)56-23-30, 60-20-51

E-mail: mail@umsa.edu.ua


 

Харківський медичний національний університет

м. Харків,пр. Науки,4

тел. (057) 707-72-84, 707-72-93.


 

Дніпровський медичний університет

вул. Вернадського 9,каб.№ 69


 

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця

м. Київ, пт.Перемоги, 34 , 2-й поверх

E-mail: nmu.internship@gmail.com


 

Харківський національний медичний університет ім. Каразіна

м. Харків, площа Свободи, 6 ауд. № 500

тел. (057) 706-13-99

E-mail: cel@karazin.ua


 

photo 7

 

Шановні випускники!

Просимо вас пройти анонимне анкетування щодо навчання у ДМІ ТНМ, нам важливо знати вашу думку!

 -Анкета для опитування випускників

 

 

Відгуки випускників:

Вдячний своєму інституту за найяскравіші і незабутні студентські роки, за найвідданіших і найкращих друзів, за міцні знання, за можливість участі в різноманітних конференціях і студентському самоврядуванні. Навчання було непростим, але цікавим. Мені пощастило навчатися у небайдужих викладачів — справжніх професіоналів. Лектори точно знали, що повинні навчити нас не тільки свого предмета, а й приймати рішення, нести відповідальність. ДМІ ТНМ дав мені гарну базу для подальшого навчання у престижному європейському закладі освіти.

Соломко Віктор  Випускник ДМІ ТНМ
Соломко Віктор

 Я закінчила Дніпровський медичний інститут у 2021 році за спеціальністю “Лікувальна справа”. Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедр. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань. Особливо старанними та професійними є викладачі кафедри Акушерства, гінекології та педіатрії. Це справжні професіонали своєї справи, які чітко давали, системно пояснювали і доносили свої знання до нас. Саме їм я завдячую в виборі цієї спеціалізації.

Андрєєва Катерина  Андрєєва Катерина 

Я дуже вдячний нашому інституту за той міцний фундамент із теоретичних знань та практичних навичок, які дозволили з впевненістю стати на обраний професійних шлях. Впевнений, що наш інститут дарує не лише знання – він допомагає формувати світогляд, розширювати межі сприйняття та вміння бачити нові можливості. Саме за це, а ще й за кожну хвилину часу дякую нашим викладачам. Бажаю, щоб ваша неоціненна праця та зусилля поверталися до вас сторицею через нові професійні висоти, успіхи студентів та вдячність випускників!

Клюшніков Ян   Випускник ДМІ ТНМ спеціальності “Стоматологія”
Ян Клюшніков

 Я, Рашід Алжахжах, громадянин Сирії з міста Алеппо. За час, проведений в стінах цього інституту, я, однозначно, отримав неоціненний життєвий досвід. ДМІ ТНМ - місце, де кожен студент має можливість, крок за кроком, зануритися в світ знань. Навчальна програма відповідає міжнародним стандартам медичної освіти. Дніпро - місто доброзичливе, комфортне для студентів: у фінансовому, у соціальному, у релігійному відношеннях. Я щасливий, що я тут!

 photo 6 Громадянин Сирії
Рашід Алжахжах 

Навчання в Дніпровському медичному інституті традиційної і нетрадиційної медицини стало чудовим та незабутнім досвідом для мене. Мені подобались широкий спектр різноманітних семінарів та лекцій з високопрофесійними викладачами. Тут завжди проводилось багато різних культурних заходів, організованих інститутом і Студентською радою. Крім того, я дуже рекомендую курси мовної підготовки перед вступом. Як висновок, я провів чудовий час навчаючись в Дніпровському медичному інституті традиційної і нетрадиційної медицини та будучи просто студентом у Дніпрі.

photo 3  Випускник ДМІ ТНМ
Абузаід Заід
Громадянин Йорданії 

ВНЗ дійсно класний, я пишаюсь тим, що навчався в цьому інституті. Викладачі кафедр з розумінням ставились до студентів, давали поради та рекомендації щодо навчання, роботи та практики. Перший рік навчання видався нелегким для нас, в подальшому навчання залишило лише хороші спогади. Поряд з навчанням, з початку п'ятого курсу я працював за спеціальністю, здобував досвід, підкріплюючи його знаннями і практичними навичками.
Пройшовши даний шлях, без перебільшень можу сказати, що для мене Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини, - є місцем, що дало мені можливість побудови власного фундаменту моєї професійної діяльності. З особливою ностальгією згадується робота на курсі “Ортопедичної стоматології” з чудовим викладачем Клюшніковим Віктором Єгоровичем. Пройло вже багато років після мого випуску, та я завжди можу звернутися за порадою до своїх наставників.

 Світличний Станіслав Випускник ДМІ ТНМ 2009 року
Світличний Станіслав 

My experience in DMITNM
I chose to study in Ukraine three years ago and I was pleasantly surprised. Having completed my Medical degree, I am satisfied by my decision.

Dnipro Medical Institute in Ukraine is recognised by the World Health Organisation, and therefore most western countries. Here, they teach the whole course in English, although learning the native language is beneficial for better interaction with the patients and locals.

Otherwise, the quality of education is very good and the faculty is very helping and bring about an engaging learning environment in the university. The teachers are extremely friendly and helpful, including the Dean of the faculty who is always on hand to help if any problems arise. Even after graduating I'm still in touch with many of the Doctors and teachers who still help guide me and help me throughout my career.

Having made some lifelong friends, and having met some amazing people in Dnipro, I would definitely recommend the University for prospective students!!

photo 6 

General Medicine, Class of 2021

Mohammad Subhan Anwar Khan