
Бібліотека ДМІ ТНМ, як і сам інститут, функціонує з 1993. З того часу її користувачами були тисячі користувачів: здобувачі вищої освіти, викладачі, працівники інституту.
Бібліотека розтошована за двома адресами: на вулиці Європейській 15 та на вулиці Тітова 10, має читальну залу, що обладнання комп'ютерною технікою для виходу у мережу Інтернет.
Графік роботи бібліотеки
№ | Підрозділ: | Часи роботи: | Вихідні дні: |
1 | Книжковий фонд | 10:00-17:00 | субота, неділя |
2 | Читальна зала | 10:00-17:00 | субота, неділя |
Бібліотека:
Читальна зала ДМІ ТНМ:
Посилання для доступу до профільної інформації
Сайти відомих медичних організацій:
- Всесвітня організація охорони здоров’я
- Українське лікарське товариство
- Міжнародне товариство з вивчення діабету у дітей і підлітків
- Міжнародне агентство з дослідження раку
- Всесвітня організація сімейних лікарів (WONCA)
- Всеукраїнська асоціація інфекціоністів
- Всесвітня конфедерація фізичної терапії
- Академія лазерної стоматології США
- Американська стоматологічна асоціація
- Асоціація стоматологів України
- Українська академія парадонтології
Науково-медичні бібліотеки України:
- Національна наукова медична бібліотека України
- Вінницька обласна наукова медична бібліотека
- Дніпропетровська обласна науково-медична бібліотека
- Житомирська обласна наукова медична бібліотека
- Запорізька обласна наукова медична бібліотека
- Кіровоградська обласна наукова медична бібліотека
- Комунальний заклад “Львівська обласна наукова медична бібліотека”
- Полтавська обласна наукова медична бібліотека
- Рівненська обласна наукова медична бібліотека
- Сумська обласна наукова медична бібліотека
- Комунальний заклад Херсонської обласної ради “Обласна наукова медична бібліотека”
- Хмельницька обласна наукова медична бібліотека
- Чернігівська обласна наукова медична бібліотека
- Бібліотека Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова
- Бібліотека Запорізького державного медичного університету
- Бібліотека Івано-Франківського державного медичного університету
- Наукова бібліотека Національного медичного університету імені О.О.Богомольця
- Бібліотека ДЗ “Луганський державний медичний університет”
- Наукова бібліотека Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
- Бібліотека Львівського медичного інституту
- Бібліотека Одеського державного медичного університету
- Бібліотека ВДНЗУ “Українська медична стоматологічна академія”
- Бібліотека Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського
- Бібліотека Національного фармацевтичного університету
- Наукова бібліотека Харківського національного медичного університету
- Бібліотека Харківської медичної академії післядипломної освіти
Бази інформаційних даних:
- Google books Бібліотека Google містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення.
- Google Scholar Повнотекстовий пошук в мережі інтернет наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
- PubMed Бібліографічні бази даних Національної медичної бібліотеки (США) та Національного інституту здоров’я (США), що охоплюють різні медичні дисципліни.
- SpringerOpen Проект видавництва Springer, який публікує та надає безкоштовний доступ до понад 200 наукових рецензованих журналів та понад 40 книжок в галузі природничих наук та медицини.
- Medknow Найбільший видавець журналів відкритого доступу в галузі медицини – проект глобального видавця Wolters Kluwer Health. Публікує та надає вільний доступ до більше 350 рецензованих журналів.
- Acronym Finder Найбільша та найповніша довідкова база даних акронімів та абревіатур, яка містить більше 1 млн. скорочень та їхніх значень.
- BioMed Central База містить матеріали із 290 рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Thomson Reuters (ISI), має високий Impact Factor. Всі статті видавництва індексуються в Scopus and Google Scholar.
- Bookshelf База даних Національного центру біотехнологічної інформації США (NCBI), що представляє книжки з біомедицини.
- Cambridge University Press База даних охоплює різні галузі знань, в тому числі з біології та біомедичних наук, фізіології, психології і психіатрії, екології та інших.
- ClinVar Search database База даних Національного центру біотехнологічної інформації США (NCBI), яка надає публічний доступ до матеріалів, що містять інформацію про взаємозв’язок між клінічними проявами захворювань та фенотипами людини.
- Directory of Open Access Journals (DOAJ) Директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до близько 9000 повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами.
- EBSCO – AHFS Consumer Medication Information Авторитетне джерело та визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами. Виданий Американським товариством фармацевтів системи охорони здоров’я (AHFS), ресурс включає більше тисячі монографій з інформацією про лікарські засоби.
- eMPendium Електронна версія компендіума «Внутрішні хвороби» відомого польського терапевта Анджея Щеклика – доказова медична база даних із внутрішніх хвороб, портал для лікарів.
- Free Medical Journals Каталог журналів відкритого доступу з медицини. Понад 5 000 назв журналів можуть бути відібрані за предметною категорією, за імпакт-фактором, за мовою (англійською, французькою, іспанською, португальською, німецькою, турецькою та ін), за алфавітом, за періодом ембарго (доступ до повного тексту) тощо.
- FreeFullPDF Пошукова система електронних ресурсів в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Надає вільний доступ до наукових журналів, дисертацій, плакатів і патентів.
Збірники наукових праць
1. Актуальні питання медичної науки та практики (Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України), 30.06.04. http://zmapo.edu.ua/index.php/zbirnyk
2. Актуальні питання фармацевтичної та медичної науки та практики (Запорізький державний медичний університет МОЗ України), 10.11.99. http://pharmed.zsmu.edu.ua/
3. Актуальні проблеми акушерства і гінекології, клінічної імунології та медичної генетики. (Луганський державний медичний університет), 09.06.99. http://naukainform.kpi.ua/
4. Актуальні проблеми нефрології. (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця), 09.06.99. Актуальні проблеми нефрології: Зб. наук. праць (Вип. 4) / МОЗУ, Нац. мед. ун-т ім. О.О. Богомольца / За ред. Т.Д. Никули.- К.: Задруга, 2000.- 195 с. | Request PDF (researchgate.net)
5. Актуальные вопросы курортологии, физиотерапии и медицинской реабилитации. (Кримський республіканський НДІ фізичних методів лікування і медичної кліматології ім. І.М. Сєченова, м. Ялта), 09.06.99. https://nstone51.ru/fizioterapiya/aktualnye-voprosy-kurortologii-fizioterapii-i..
6. Актуальные проблемы медицины и биологии. (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця), 09.06.99. https://sworld.com.ua/files/content_simp/s3/book12.pdf
7. Гастроентерологія (Український НДІ гастроентерології МОЗ України), 10.11.99.Гастроентерологія - Gastroenterologìa (zaslavsky.com.ua)
8. Гематологія і переливання крові. (Київський НДІ гематології та переливання крові), 09.06.99. http://www.igt.net.ua/vydannya.html
10. Гигиена населенных мест. (Український науковий гігієнічний центр МОЗ України), 09.06.99. http://www.hygiene-journal.org.ua/
11. Гігієна праці (Інститут медицини праці Міністерства охорони здоров’я України, АМН України), 09.02.00. https://imtuik.org.ua/gigiena_truda.html
13. Збірник наукових праць співробітників КМАПО ім П.Л. Шупика. (Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика), 09.06.99. https://nuozu.edu.ua/d/nd/naukova-diialnist/naukovi-vydannia/zbirnyk-naukovykh-prats-nmapo-imeni-p-l-shupyka
14. Кибернетика и вычислительная техника (НАН України, Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН та МОН України, Інститут кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України), з медичної інформатики і кібернетики, 13.02.08. https://kvt-journal.org.ua/
15. Медико-социальные проблемы семьи. (Донецький державний медичний університет), 09.06.99. http://journal.ak-gin.org/index.php/mspf
16. Науковий вісник Ужгородського університету. Серія “Медицина”, 09.06.99. http://visnyk-med.uzhnu.edu.ua/