Приклад індивідуальної освітньої траєкторії наших студентів

• 2022-12-26

Наші студенти та випускники завжди прагнуть поглиблювати свої знання і отримувати додаткові компетенції. Крім того, це дає можливість не тільки навчатись новому у експертів, а й ділитись своїм досвідом з медичною спільнотою.

Ми хочемо привітати Надію Святун з прохожденням спеціалізованного додаткового навчання на семінарі «Основи колоноскопії та ультразвукової іригоскопії» від платформи Medvoice.

На семінарі піднімались такі теми, як:
- ефективність методу колоноскопії як одного із найбільш інформативних та ефективних методів дослідження товстої кишки, який призначається для виявлення: доброякісних та злоякісних новоутворень, шлунково-кишкових кровотеч, поліпів, кишкової непрохідності, неспецифічного виразкового коліту та хвороби Крона
- особливості методу ультразвукової іригоскопії як одного із небагатьох доступних нешкідливих методів діагностики синдрому подразненого кишківника, запальних процесів та пухлин.

На семінарі «Основи колоноскопії та ультразвукової іригоскопії» було продемонстровано методику ультразвукової іригоскопії, її можливості, переваги та недоліки. Слухачі дізналися, яку патологію можна виявити під час даного дослідження, а також ознайомились з можливостями сучасної колоноскопії.