International Association of Universities (IAU)

• 2022-10-27

Марія Копацька як офіційний представник від ДМІ ТНМ наразі відвідує 16-ту Генеральну конференцію Міжнародної асоціації університетів – International Association of Universities (IAU), членом якої є ДМІ ТНМ.

Конференція проходитиме з 25 по 28 жовтня 2022 року у Дубліні, Ірландія, і буде присвячена питанням актуальності і цінності вищої освіти в майбутньому суспільстві.

В основі питань, які розглядатимуться на конференції, лежить розуміння того, що університети є життєво важливим підґрунтям змін, які мають на меті формувати місцеві та глобальні політики.

В програмі конференції заплановані такі сесії: «Від науки до суспільства: як вийти за межі академічного кола та розблокувати науку», «Формування надійного соціального договору з громадянським суспільством: впровадження фундаментальних цінностей на практиці» та «Вища освіта та наукові дослідження для сталого розвитку: яка роль керівництва університету».

«Міжнародна асоціація університетів — це єдина глобальна асоціація, яка об’єднує лідерів вищої освіти з усього світу для обговорення ключових питань, які допоможуть змінити сектор вищої освіти, щоб краще служити суспільству», — вважає  Хілліґ’є Ван’т Ленд, генеральний секретар  IAU, який понад два десятиліття працює в паризькій організації зі штаб-квартирою ЮНЕСКО.
«Ми об’єднуємо лідерів із п’яти континентів у різноманітних питаннях, починаючи від управління університетами, освіти на основі цінностей, майбутнього інтернаціоналізації, сталого розвитку та того, як університети залучаються до Цілей сталого розвитку Порядку денного до 2030 року».

Ми пишаємось бути частиною асоціації IAU і розділяти цінності міжнародної освітньої спільноти.