4 жовтня наш виш проведе благодійну акцію присвячену Всесвітньому дню захисту тварин!

• 2021-09-21

Завдяки підтримці керівництва ДМІ ТНМ та студентській раді, ми плануємо завітати з допомогою до БФ «ми за право на життя». Даний фонд опікується близько 150 котиками та собачками. Їм дуже необхідні засоби для обробки «Адвокат»/ «Стронгхолд» та їжа: Роял-канін Фіт/ Клуб 4 лапи для середніх порід.

Долучайтесь до акції!

Для участі звертайтесь за телефоном 0980198156 (голова студентської ради Надія Святун). Прохання писати в телеграмі.

Звірятка потребують нашої уваги!