В суботу, 29 серпня 2021 року, в Сквері Героїв студенти нашого вишу поклали квіти на пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

• 2021-08-30

29 серпня назавжди залишило біль в серцях українців.

В ніч з 23 на 24 серпня 2014 року відбулось масштабне вторгнення збройних сил РФ на територію України. В результаті протистояння українські військові та добровольці потрапили у вороже оточення.
Саме 29 серпня підконтрольні Кремлю незаконні збройні формування відкрили для українських воїнів гуманітарний коридор, яким би вони могли вийти з оточення. Але цей «зелений коридор» став для наших захисників справжньою дорогою смерті, де під час розстрілу, за офіційними даними 366 військових та добровольців загинули, 429 - отримали поранення різного ступеня тяжкості, 300 - потрапили у полон.

В моє життя Іловайська трагедія також принесла біль і смуток. Мій товариш, військовий 93 бригади «Холодний Яр» потрапив у полон, маючи серйозне поранення.
Після вдалого визволення він розповів, що полонених спочатку вивезли в Ростов на Дону, де з ними працювали офіцери збройних сил РФ. А пізніше всіх відправили в місто полонених - Сніжне Донецької області. В цьому місті вбивали та жорстоко катували наших воїнів.

У День пам’яті захисників України ми вшануємо Героїв, які віддали за нас життя, хвилиною мовчання.

Надія Святун, голова студентської ради ДМІ ТНМ