Наша студентка Надія Святун стала учасницею II Конференції Асоціації дитячих ревматологів України.

• 2021-11-27

26 листопада наша студентка Надія Святун стала учасницею II Конференції Асоціації дитячих ревматологів України.

«Такі конференції необхідні молодим студентам і тим паче майбутнім науковцям, оскільки дають змогу всебічно подивитись на проблеми здоров‘я. Фахові лектори - професори розмаїтих вишів України ділились із нами своїм досвідом.» - каже Надія.

Також на конференції приділилили увагу і проблемі COVID-19 та ускладненням, які пов’язані із ним, у лікуванні ревматичних хвороб.