05 грудня - останній день Конгресу УСЛ.

• 2021-12-05

В останній день Конгресу наші студенти заслухали звіт Виконавчої Колегії Української Студентської Ліги та прийняли участь у 12 комунікативних майдайничиках.

В ході обговорень, на яких працювали близько трьох годин разом із Тарасом Плахтієм - головою ГО «Центр розвітику української культури та самоорганізації», були підняті важливі для студентства теми.

Зокрема, голова нашої студради запропонувала створити робочу групу і пропрацювати звернення до нардепів щодо змін, які дозволять розмаїтим студентським об‘єднанням висувати своїх кандидатів до складу конкурсної комісії НАЗЯВО.
Для реалізації цієї можливості необхідно внести зміни або до постанови КМУ
від 22.11. 2017 р. № 926, в якій визначено склад
конкурсної комісії з відбору членів НАЗЯВО, або до ст. 19 ЗУ від 22.05.2021 «Про громадські об‘єднання»

Долучайтесь до нашого ОСС - буде цікаво!