Студентське наукове товариство нашого вишу виступило співорганізатором форуму PROStress.

• 2022-11-15

Спільно з Молодіжною радою Дніпра студентів ознайомили з можливостями впливу стресу на організм та методами контролю.

Зокрема, Ігор Кучай, член СНТ нашого вишу та керівник гуртка кафедри фундаментальних дисциплін, виступив із доповіддю про біохімічні аспекти стресу та розкрив можливості фітотерапії для контролю психо-емоційного стану.

«Студентське наукове товариство ДМІ ТНМ вважає необхідним підтримувати молодь і студентство Дніпра в такий важкий час. Як медики, ми повинні зробити свій внесок і розказати про можливості підтримки спокою і впевненості. Окрім цього, такі форуми важливі для комунікації і спілкування. Студенти можуть поставити питання лекторам, а під час каво-брейку обговорити останні новини та поділитись переживаннями.»-зауважила голова нашого СНТ Валерія Бабенко.