Талановитий керівник, творчий і наполегливий вчений, педагог з великої літери, щира і доброзичлива людина, професор Абрамов В. В. є автором понад 250 друкованих праць, серед яких монографії, підручники та навчальні посібники для студентів і практичних лікарів, що присвячені проблемам формування і збереження здоров’я людини, фізичної культури спорту і спортивної медицини. За своє життя Віктор Васильович підготував 14 кандидатів медичних наук, під його керівництвом захищено дві докторські дисертації. Учні Віктора Васильовича стали видатними особистостями, що відомі як на території СНГ так і по всьому світу.

В 1993 році Віктор Васильович очолив наш медичний інститут, який став одним з перших навчальних закладів приватної форми власності. Його талановитість, інтелігентність, відповідальність та творча наснага в повній мірі розкрили науково-педагогічний потенціал професорсько-викладацького складу ДМІ ТНМ, об’єднали нас в тісне коло не лише колег, а й однодумців.

Віктор Васильович являє собою справжній приклад людини, що повністю віддана своїй справі. Схиляємо голови перед пам’яттю великого вченого та вчителя, пишаємось, що нам пощастило працювати з Віктором Васильовичем та наслідувати справу його життя.

З великою вдячністю в наших серцях та світлою пам’яттю висловлюємо співчуття рідним та близьким. Глибоко сумуємо з усіма, хто знав Віктора Васильовича Абрамова.

Адміністрація, студентство, професорсько-викладацький склад, співробітники ДМІ ТНМ

Прощання відбудеться 8 грудня об 11.00 в Свято-Троїцькому соборі.