Наші студентки Надія Святун і Валерія Бабенко стали слухачами вебінару «РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ».

• 2021-12-01

30 листопада наші студентки Надія Святун і Валерія Бабенко стали слухачами вебінару «РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ», який організовано FIGHT CANCER ACADEMY

За даними ВООЗ 2020 року РМЗ посів перше місце серед інших онкопатологій у жінок (20,3%). Тема профілактики цієї хвороби - це важлива інформація для кожного майбутнього лікаря.

У ході вебінару наші студентки отримали інформацію щодо багатьох видів мутацій в генах, які призводять до РМЗ та раку яєчників.

Зокрема, гени BRCA 1/ BRCA 2. Прийняли участь в дискусії щодо проблематики профілактичної мастектомії та оваріектомії. А також, спікери вкотре наголосили, що РМЗ - це хвороба, яка може розвиватись і у чоловіків.