03 грудня у Львові почався всеукраїнський студентський Конгрес.

  • 2021-12-03

03 грудня у Львові Кирило Демченко - голова громадської спілки «Українська Студентська Ліга» відкрив всеукраїнський студентський Конгрес.

В перший день ми обговорили важливі розвиткові та рутинні задачі ОСС.

Обмінялися досвідом молодіжної політики з активом студентських рад багатьох вишів України.

Разом із представниками Львівської обласної влади відзначили важлвість функціонування молодіжних рад при ОДА та міськрадах.

На панельній дискусії представники ОСС з Києва і Львова поділились своїм досвідом й співпрацею з міською та обласною владою. Обговорили проблематику дорадчого голосу та важливість медійних інструментів у досягненні цілей.

Директор Інституту міста Львова - Олександр Кобзарев поділився своїм досвідом співпраці з громадою та запевнив, що коли ми плануємо зміни обов'язково треба аналізувати хто є зацікавленими сторонами і як вони можуть нам допомогти/заважати.
«Найголовніше - це обрати правильну стратегію комунікації - “win-win” і шукати компромісних рішень для її реалізації» - наголосив пан Олександр.

04 грудня буде продовження Конгресу. І свіжі новини Слідкуйте за нами також на сторінці інстграм →https://instagram.com/dmi_tnm_stud

 

 

 

 

 
Останні новини

Світлої пам'яті Віктора Васильовича Абрамова

Світлої пам'яті Віктора Васильовича Абрамова

  • 2021-12-07

З сумом повідомляємо, що 7 грудня 2021 року на 82 році життя після тяжкої й тривалої хвороби пішов з життя засновник і почесний президент нашого інституту, академік Академії наук вищої школи України, доктор медичних наук, професор Віктор Васильович Абрамов.